JUMBO Kuipers Denekamp spekt de kas!

De Jumbo supermarkt heeft dit jaar een nieuwe actie om de verenigingen te sponsoren.
Het idee is dat alle klanten van de Jumbo voor elke 10 euro die zie besteden een een voucher krijgen die ze kunnen doneren aan een vereniging naar keuze tijdens de Jumbo “Spek de kas” sponsoractie! In de Jumbo winkel staat een zuil waar je met deze voucher een vereniging kunt steunen. De actie loopt vanaf 9 maart tot en met 3 mei.

Wij doen uiteraard ook aan deze campagne mee!

Wij willen vragen of jullie met deze voucher bij de Jumbo onze vereniging willen steunen. Elke voucher is geld waard. Je zelfs je vrienden, familie, buren en kennissen vragen of zij Badminton Club Denekamp willen steunen.

Daarnaast kunnen we als vereniging extra geld krijgen als we een ludieke actie op touw zetten. Mochten jullie hier ideeën voor hebben dan horen we die graag!

Voor meer info klik op de afbeelding voor vergroting.

Iedereen alvast bedankt voor je steun!

error: I.v.m. privacy van onze leden hebben we deze content beschermd